temperatuer lartë dhe rezistenca korrozioni fletë çati

Përshkrim i shkurtër:

Në tregun industrial dhe korrozioni, fletë kulmi Shengyu Angu është bërë nga rrëshirë poliestër (unsaturated) dhe fibra qelqi alkali pa si material bazë të prodhimit të avancuar technology.Shengyu toughtest mbulim apo mur anësor panel me një peshë nominale prej 3.4 / metër dhe rreth 75% qelqi retarant flaka reinforment.It-së, e përdorur gjerësisht në ndërtesat industriale, depo, punëtori, expecially përshtatshme për fabrikë kimike dhe samelting cila në korrozioni të lartë dhe temperaturë të lartë. Specificatio ...


 • Sasia Min.urdhër: 1000meters
 • Furnizimi Aftësia: 100 000Meters në muaj
 • Port: Wuhan, Shanghai
 • Termat pagesës: L / CT / T
 • Detail Product

  8d1501a9-9241-4dea-9175-b1f269aef377Në tregun industrial dhe korrozioni, fletë kulmi Shengyu Angu është bërë nga rrëshirë poliestër (unsaturated) dhe fibra qelqi alkali pa si material bazë të prodhimit të avancuar technology.Shengyu toughtest mbulim apo mur anësor panel me një peshë nominale prej 3.4 / metër dhe rreth 75% qelqi retarant flaka reinforment.It-së, e përdorur gjerësisht në ndërtesat industriale, depo, punëtori, expecially përshtatshme për fabrikë kimike dhe samelting cila në korrozioni të lartë dhe temperaturë të lartë.

  Specifikim

  model Trashësia gjerësi Cover Gjerësia tra Space gjatësi peshë Ngjyrë
  T1005 1.7 ± 0.1 mm 1005mm 940mm 1600mm-1800mm Siç kërkohet 3.2 ± 0.2KG / ㎡ Të bardhë, blu, gri
  W1050
  1.7 ± 0.1 mm 1050mm 940mm 1600mm-1800mm Siç kërkohet 3.2 ± 0.2KG / ㎡ Të bardhë, blu, gri

  fd52508c-61aa-4462-ac0a-db7ca53f5660

  Colors

  3faa9a6c-7aed-4bbe-b667-be802cdaab1d

  aksesorë

  1e4204ce-570d-4024-8ee4-4dbc9d7adbf9

  fasteners

  cb6ac7e7-7957-4727-b02d-263468d4b074

  tipar

  1

  2

  3

  4

  5

  6

  Moti Rezistenca
  si sipërfaqe të mbrojtura me shtresë weatherable fluorocarbon dhe rrëshirë poliestër, madje e saj të ekspozuar ndaj rrezatimit ultravjollcë, ngrohje, chillness, lagështi dhe korrozioni, Angu fletë çati mbetet stabiliteti i ngjyrës dhe properites fizike.

  Anti korrozionit
  materialet e papërpunuara, rrëshirë dhe fibra, janë të rezistencës ndaj acidit dhe alkali. Tregon tona eksperiment, njomje Angu mbulim respektivisht në acid klorhidrik (15%), ose acid sulfurik (20%), ose hidroksid kalciumi (5%), ose acid hydrofluoric (40%), ajo mban performancën e saj fizike dhe pamjen.

  Stabiliteti gjeometrike dimension, temperaturë të lartë rezistenca
  temperaturë të prodhimit Augu fletë çati mbi 180 ℃, temperatura shtrembërim ngrohjes është më e lartë se 250 ℃, koeficienti zgjerimi termik është 1.95x10-5 ℃ -1, produkti nuk duket lakimi deformim në applicaton.

  Solid
  Angu çati fletë përdorimi fibër alkali pa xhami si material, ajo është e fortë si fletë çeliku. Kur vjen puna breshër ose ndikim tjetër të fortë, nuk ka të çara. Ne do të zëvendësojë fletë për të lira në qoftë se breshri brenda 50mm rezultatet diametër në vrimë.

   

  Rezistenca ndaj peshë të rëndë
  për shkak të materialeve dhe përbërjen shkencore, Angu fletë kulmi ka aftësi të fortë anti-ngarkesës. Në zonat me erë ose me dëborë, hapësira tra mund të jetë e gjerë deri në 2 metra.

   

  rezistenca e ngarkesës erës
  Angu fletë kulmi është e fortë dhe e vështirë, dizajn me pajisje profesionale, ajo mund të përballojë 2000pa erës (ekuivalent me nivelin verës 8-10)


 • Previous:
 • Next:

 • Related Products

  WhatsApp Online Chat!