Контактирајте не

Хубеи Shengyu Градежни материјали копродукции, ООД

адреса

No.180 Xinglong Rd, Окружниот Duodao, Jingmen градот, Хубеи НР Кина

телефон

(+86) 724-2499177

Факс: (+86) 724-2499199

 

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?


WhatsApp Онлајн Chat!